• Головна
  • Щоб улюблені канали транслювалися по телебаченню, броварчанам вже треба розмовляти з провайдерами
18:30, 22 грудня 2016 р.

Щоб улюблені канали транслювалися по телебаченню, броварчанам вже треба розмовляти з провайдерами

Нововведення з 2017 року. Вже зовсім скоро може виявитися, що після 1 січня броварчани можуть побачити не всі канали. Причиною цього стали зміни в законодавстві. Відтепер телеканали переходять на ринкові відносини з кабельними операторами. Якщо раніше кабельники показували всі національні телевізійні канали і, згідно з законодавством, за це ніхто нічого не сплачував, то з нового року така практика відійде.

Світ вже стикався з практикою, коли кабельний оператор сплачував телеканалам за використання їх телепрограм. Саме така фінансова вмотивованість дозволяє телеканалам створювати якісні конкурентні фільми, серіали і шоу.

Ціна на перегляди улюблених телеканалів - 75 копійок з абонентів на місяць за телеканали (СТБ, Новий, ICTV, M1, M2, QTV, 1 + 1, 2 + 2, ТЕТ, «Новий канал», «Україна», «Інтер», НТН та інші). Але деякі оператори кабельного телебачення говорять своїм абонентам, що телегрупи вимагають у них величезні гроші і хочуть під це значно підняти абонентську плату, або прийняли рішення щодо відключення телеканалів.

Саме тому, розмовляйте зі своїми провайдерами вже зараз, дізнавайтеся, чи зможете ви дивитися улюблені канали з 1 січня та у яку суму вам це випливе. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телебачення #канали #провайдери #закон
Оголошення
live comments feed...