• Головна
  • Розслідування трагедії в Княжичах: що нового розповів Юрій Луценко
12:30, 22 грудня 2016 р.

Розслідування трагедії в Княжичах: що нового розповів Юрій Луценко

У середу, 21 грудня 2016 року, під час робочої наради Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Генеральний прокурор Юрій Луценко виступив із доповіддю щодо стану та результатів досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом загибелі працівників поліції 4 грудня 2016 року у с. Княжичі Київської області.
«Слідство веде не МВС, а з другого дня після трагедії слідство у свої руки взяла Генеральна прокуратура України», - нагадав Юрій Луценко.

Так, він зазначив, що Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні від 04.12.2016 за фактом вбивства 5 співробітників Національної поліції України в с. Княжичі Броварського району Київської області, за ознаками злочину, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох або більше осіб).

Генеральний прокурор повідомив результати досудового розслідування та нагадав, що унаслідок вказаної події від кульових поранень загинули 2 співробітника Управління оперативної служби Головного управління Національної поліції в м. Києві, 2 співробітника Броварського відділу поліції охорони Управління поліції охорони в Київській області та співробітник управління Корпусу оперативно-раптової дії ГУНП в м. Києві.

Юрій Луценко повідомив, що на даний час у кримінальному провадженні слідчими Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України допитано 4 потерпілих, 37 свідків, призначено та триває проведення 15 судових експертиз, одержано дозволи суду, на підставі яких проведено тимчасові доступи до речей та документів, проведено 15 оглядів предметів, документів та місця події, за запитами та дорученнями оперативними підрозділами одержано необхідну інформацію та копії документів.

«Зараз ми будемо чекати приблизно від місяця до півтора місяця результатів призначених експертиз, в першу чергу трасології, балістики. Проведемо відтворення подій на місцевості, після чого зможемо сказати вже не версію, а можливо й точно, хто перший вистрілив, з якого виду зброї, хто за що відповідав…», - сказав Юрій Луценко.

Генеральний прокурор зазначив, що органом досудового розслідування перевіряється можлива причетність 17 службових осіб до вчинення злочину.

«Слідство з особливою відповідальністю ставиться до оцінки дій посадових осіб, які взяли на себе відповідальність за розвиток подій. Оцінка діям посадовців буде дана принципова», - завершив Юрій Луценко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луценко #Княжичі #розслідування
Оголошення
live comments feed...