![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
08:00, 22 грудня 2016 р.
Сьогодні пройде XXIII позачергова сесія Броварської міської ради
Вже сьогодні відбудеться двадцять третя позачергова сесія Броварської міської ради. Таке розпорядження, з яким можна ознайомитися на офіційному сайті міськради, надав міський голова.
Під час сесії, депутати розглянуть 28 питань. Зокрема, до основних тем увійдуть надбавки до зарплати працівників освіти, затвердження програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою, добровільне дострокове складання депутатських повноважень двох депутатів та зміни у програмах. Головною темою дня буде затвердження проекту бюджету міста на 2017 рік. Саме це питання викликає справжній інтерес у громадськості: броварчани із нетерпінням чекають на обговорення фінансового майбутнього міста та його жителів в цілому. Нагадаємо, на ознайомлення з бюджетом на наступний рік, було надано лише три дні. В свою чергу, депутат від ДемАльянсу Олег Берестовий закликав громадськість приймати участь у обговоренні цього питання.
Отже, позачергова сесія відбудеться сьогодні, 22 грудня, о 10.00 у приміщенні малої зали міськвиконкому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
15:38, Вчора
1 218
live comments feed...