15:30, 21 грудня 2016 р.

Кому тепер належить Приват24?

Після того, як ПриватБанк був націоналізований, було відкрито одне дуже важливе питання: кому тепер налижить операційна система, на базі якої працює інтренет-банкінг Приват24.

Днями, в одному з інтерв’ю, засновник і CEO Corezoid (на якій працює Приват24) Олександр Витязь заявив, що банкінг Приват24 не є власністю банку. За словами Витязя, Приватбанку належить лише аккаунт в Сorezoid. Тобто, у власності Привату є лише алгоритми та процеси, які виконуються в середині аккаунта.

На сайті установи написано, що ПриватБанк виступає інвестором для Corezoid. Але, як повідомив Витязь, Corezoid - незалежна американська хостінг-компанія, яка працює на глобальному ринку.

А ось, як нещодавно з’ясувалося під час чергового брифінгу, Валерія Гонтарева, глава Національного банку, досі не знає, на чиєму балансі зараз Приват24: «Що стосується системи Приват24. Зараз команда Національного банку і команда Фонду гарантування, це більше 100 чоловік, знаходяться в ПриватБанку в Дніпрі. І власність на всі програми, на все програмне забезпечення, на всі основні фонди цього банку ми будемо визначати, де знаходиться».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #націоналізація #Приват24
Оголошення
live comments feed...