• Головна
  • Мирна земля для військових: на Київщині учасникам АТО надають земельні ділянки
09:30, 21 грудня 2016 р.

Мирна земля для військових: на Київщині учасникам АТО надають земельні ділянки

Земельні ділянки для учасників АТО. Як повідомляє Головне управління Госгеокадастра в Київській області, до них вже надійшло 14459 заяв від учасників бойових дій на теренах України про надання до їхньої власності земельних ділянок.

З цих наданих заяв майже за весь 2016 рік 4386 військовослужбовцям вже надані у власність такі ділянки на Київщини, загальна площа яких складає 635,2 гектари. Деякі військові та їх рідні отримали дозволи на розробку проектної документації на ділянки загальною площею близько 1,7 тисячі гектарів.

Більше всього таких дозволів було виділено у Броварському, Вишгородському, Бориспільському та Білоцерківському районах Київщини. 

Згідно із статистичними даними Госгеокадастра, в його резерві наразі знаходиться 261,8 гектари землі, які чекають на своїх власників в обличчі військовослужбовців з зони проведення антитерористичної операції. Ці ділянки розраховані на ведення індивідуального садівництва.

Отримають земельні ділянки учасники АТО згідно із статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який засвідчує його участь в АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовослужбовці #АТО #земельніділянки
Оголошення
live comments feed...