• Головна
  • Що буде, якщо броварчани не стануть сплачувати за комунальні послуги?
18:30, 20 грудня 2016 р.

Що буде, якщо броварчани не стануть сплачувати за комунальні послуги?

Опалення, гаряча та холодна вода, опалення, газ, утримання прибудинкової території – від цих слів майже всіх українців кидає в холодний піт, адже суми у платіжках приходять майже нереальні. Як результат – в країні неймовірними темпами зростають борги за комуналку. Найбільше винні за опалення. Більшість людей сподівається на перерахунок. А є ті, хто принципово відмовляється платити по рахункам. Особливо, коли мова йде вибір: витратити зарплату на їжу, чи оплатити за комунальні послуги.

Броварчанка Олена каже, що після отримання платіжок, не знає, чим сплачувати. Каже, що скоріш за все, оплачувати не буде, адже, сплативши по рахункам, прирече сім’ю на бідність.  І так людей стає все більше.

Однак не сплачування за комуналку приведе не лише до великої заборгованості. В Україні вже були випадки, коли за борги мешканців квартир виганяли з їх осель. Передбачається, що у випадку, коли заборгованість за комунальні послуги складатиме понад 10 тис. гривень, квартира забирається та продається на закритому аукціоні. З цієї суми забирається борг, а решту від суми повертають власникам квартири.

Що буде далі – невідомо. Єдине, як зараз можуть убезпечити себе броварчани – оформити субсидію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальніпослуги #борг #тарифи #субсидія
Оголошення
live comments feed...