• Головна
  • Неплатоспроможний ПриватБанк після повної націоналізації планують продати
14:00, 19 грудня 2016 р.

Неплатоспроможний ПриватБанк після повної націоналізації планують продати

Кабінет міністрів для «запобігання кризовим явищам» вночі прийняв рішення націоналізувати ПриватБанк.

Власники банку назвали дію уряду «рейдерством» і «несподіваним сюрпризом». Наразі, Ігор Коломойський на своїй сторінці у Фейсбуці написав: «Що ж, нас все-таки дотиснули. Це не націоналізація, це класичне рейдерство».

Безымянный

Безымянный

Голова Комітету економістів Андрій Новак впевнений, що націоналізація відбулася через серйозного конфлікту між власниками ПриватБанку і влади. Сам конфлікт, на думку експерта, почався ще в минулому році та закінчився на користь влади. З економічної точки зору, якби власники банку після конфлікту не почали виводити капітал з ПриватБанку, то він би працював успішно.

Сьогодні, на прес-конференції, Валерія Гонтарева заявила, що НБУ визнав ПриватБанк неплатоспроможним. За словами Гонтаревої, НБУ, усвідомлюючи проблеми ПриватБанку і з огляду на важливість його як системного банку для здоров'я фінансового сектора та економіки країни в цілому, звернувся до уряду з пропозицією передати його в державну власність.

А ось міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що після повної націоналізації, ПриватБанк планують продати.  Крім того, Данилюк заявив, що націоналізація фінансового гіганту була потрібна для чергового траншу МВФ: «Це рішення важливе в рамках нашої співпраці з МВФ і після наступного кроку - це прийняття бюджету. Ми виконали два важливих етапи співпраці з МВФ. І це також наблизить нас до щільного співробітництва з МВФ і для отримання наступного траншу».

Зараз в Приваті роботу розпочала тимчасова адміністрація. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #націоналізація #держава #продаж
Оголошення
live comments feed...