12:30, 19 грудня 2016 р.
Броварський Пласт провів свято, приурочене до дня Святого Миколая (Фото)
Ініціатива, що об'єднує людей. На цих вихідних в броварській станиці, осередок Пласт провів свято, приурочене до дня Святого Миколая. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомили організатори.
Під час заходу діти змогли побігати, пограти, поспівати і навіть придумати свої вистави! Не зважаючи на вік, всі дітки почувалися великою і дружною родиною!
Є така українська традиція – дарувати подарунки дітям, якщо вони чемно вели себе весь рік. Саме тому малечі отримали солодкі призи. До речі, деякі діти навіть записували усі свої гарні справи у спеціальний щоденник!
Цікаво те, що після свята діти влаштували благодійний солодкий ярмарок для збору коштів. Діти збирали гроші для Єви Дяченко. Маленька дівчина бореться зі страшною хворобою – гострим мієлоїдним лейкозом. В ігровій формі, де діти спробувати себе в ролі не лише пекаря/кондитера, а і продавця, було зібрано понад 2200 гривень. Таким чином діти та дорослі влаштували свято для себе та подарували шанс на життя маленькій Єві. Всі гроші вже передані близьким дівчинки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
16:57, 18 липня
live comments feed...