• Головна
  • За декілька днів до прийняття: броварчани мають можливість ознайомитися з бюджетом на новий рік
11:00, 19 грудня 2016 р.

За декілька днів до прийняття: броварчани мають можливість ознайомитися з бюджетом на новий рік

Бюджет - це найважливіший для міста документ, на підставі якого Бровари будуть жити протягом усього наступного року. Але чомусь про те, що у бюджеті, які галузі у наступному році планують зробити у пріоритеті – броварчани досі не знали.

На своїй сторінці у Фейсбуці депутат міської ради Олег Берестовий від ДемАльянсу оприлюднив проект бюджету на наступний рік. Він написав: «За декілька днів до затвердження головного документу міста, відповідно до якого буде жити все місто цілий рік ми ВПЕРШЕ бачимо його проект! Всі ремонти, будування, закупки, видатки, зарплати, надходження і тд. в ОДНОМУ документі. Сотні мільйонів гривень, які витрачатимуться в наступному році!».

бюджет

бюджет

Наразі, депутат просить місцевих жителів ознайомитись з документом та долучитися до обговорення. Олег Берестовий каже, що для обговорення бюджету, за потреби броварчан, він може організувати зустріч наживо.

Згідно із бюджетом, у пріоритеті є  Управління освіти і науки Броварської міської ради та Управління соціального захисту населення. В ці галузі виділяють найбільше коштів.

Броварчани, прийміть участь у творенні бюджету, адже від цього буде залежати ваше майбутнє!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #місто #обговорення #гроші
Останні новини
Оголошення
live comments feed...