• Головна
  • Як броварчанам економити на використанні води?
15:30, 18 грудня 2016 р.

Як броварчанам економити на використанні води?

На сьогоднішній день оплата комунальних послуг досить сильно відбивається на сімейному бюджеті, а тарифи стрімко ростуть вгору. Кожна сім'я максимально намагається заощадити витрати на газ, електроенергію і воду. Давайте поміркуємо, як значно знизити витрати на воду.

Раціонально використовуйте пральну і посудомийну машини.

Найчастіше в тому, що ми платимо великі кошти за воду винні ми самі. Миття двох брудних тарілок і прання улюбленого светра в машинці неабияк дороге задоволення. Тому необхідно раціонально використовувати ресурси. Завантажуйте машинку на той обсяг білизни, на який вона розрахована. Те ж стосується посудомийної машини і просто миття посуду під гарячою водою. Якщо ж відмовитися від звички стирати невелику кількість речей неможливо, тоді купуйте машинку з режимом часткового завантаження. Але і це не дозволить значно заощадити сімейний бюджет.

 Подбайте про якісне зливному бачку. Часи однієї кнопки, коли спускався цілий бак води, пройшли, а на зміну звичним зливним бачкам прийшли нові, які мають два роздільники (режими). У вас з'явиться можливість спустошувати повністю бачок і частково. Ця функція дозволить значно заощадити на воді.

 Перевага душа. Вже давно доведено, що прийняття ванни в три рази більше душа споживає води. Тому скоротіть до мінімуму прийняття ванни, щоб отримувати не шокуючий рахунок за воду.

Звертайте увагу на воду, скільки води летить в вашу раковину під час того, як ви чистите зуби. Для економії краще закривати кран і відкривати тільки тоді, коли вода дійсно потрібна. Наприклад, найпоширеніший факт: для однієї чистки зубів людині потрібно 250-300 мл води, але якщо залишити відкритим кран на час чищення, тоді ми витратимо близько 60-80 літрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #економія #тарифи #комуналка
Оголошення
live comments feed...