• Головна
  • 5 способів, як броварчанам заощадити сімейний бюджет
18:30, 18 грудня 2016 р.

5 способів, як броварчанам заощадити сімейний бюджет

Дуже часто броварчани стикаються з нестачею сімейного бюджету. Причин цьому багато: нестабільна економічна обстановка в країні, скорочення робочих місць, зменшення заробітної плати, збільшення в сімействі, високі комунальні тарифи.

Якщо ви зіткнулися з цими проблемами, спробуйте перераховані нами способи для економії грошей.

Спосіб перший. Перед тим як йти в магазин, напишіть список. В ідеалі потрібно доповнювати його поступово, в міру необхідності. Наприклад, миєте посуд, закінчилося засіб - написали в список. А вже перед походом в магазин перечитати список, щось підправити, а щось викреслити. Адже через час деякі такі необхідні речі перестають вам бути потрібними і можна відмовитися від їх покупки.

 Спосіб другий. Вибирайте магазин. Як часто ми беремо продукти дорожче тільки тому, що магазин знаходиться біля будинку! Порівняйте, де дешевше хімія, а де - фрукти. Не ходіть в далеко розташовані магазини через економію двох гривень. Підбирайте оптимальні варіанти. Багато мережеві магазини проводять акції, де можна купити необхідні в господарстві товари дешевше.

 Спосіб третій. Організуйте спільні покупки. Можна домовитися з фермерським господарством, взяти цілу тушу баранини, розділивши її на кілька частин, купити в складчину з декількома сім'ями - ви і економите і отримуєте натуральний продукт. В Інтернеті організовують спільні покупки одягу, дитячих товарів: для знижок всього лише необхідно набрати певну кількість товарів.

 Спосіб четвертий. Заведіть скарбничку, а краще дві - для великих грошей і дрібниці. Візьміть за правило з кожної заробітної плати відкладати фіксовану суму для якоїсь мети. А монетки з гаманця викладайте в іншу скарбничку, через місяць-два в такий спосіб можна накопичити хорошу суму.

 Спосіб п'ятий. Розплачуйтеся готівкою. Ви не помічаєте, скільки грошей було витрачено на покупку, і почуття того, що гроші не витрачені, не покидає вас. Відчуття грошей в кишені і того, що потрібно розлучитися з ними, безсумнівно, охолодить ваш запал при бажанні купити непотрібну річ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #гроші #економія
Оголошення
live comments feed...