• Головна
  • Які подарунки не можна дарувати броварчанам на Новий 2017 рік Півня
17:00, 18 грудня 2016 р.

Які подарунки не можна дарувати броварчанам на Новий 2017 рік Півня

У новорічну ніч прийнято не тільки засідати за святковим столом, а й вручати один одному подарунки. Багато людей відносяться до вибору подарунка дуже ретельно, збираючи кожен подарунок з душею і продумуючи дрібниці.

Треба знати про предмети і речі, які не потрібно приносити в дар своїм рідним і близьким, адже ці речі не обіцяють благого в Новому році Півня.

Пам'ятайте, що запорукою хорошого подарунка є енергетика і наміри того, хто дарує. Тому даруйте подарунки з добром і чистим побажанням щастя.

 Не даруйте годинник. Ще з давніх часів вважається, що дарувати годинник - це погана прикмета. Особливо в Новий рік. Кажуть, що подарований годинник стрімко збільшує час життя обдарованого, ніби летить кудись.

У Рік Вогненного Півня краще утриматися від такого подарунка. Якщо ж ви отримали в подарунок годинник, тоді подякуйте монеткою. А після чого вже вам вирішувати носити їх чи ні.

 Не даруйте холодну зброю. Різні сувенірні вироби у вигляді холодної зброї не несуть позитивної енергетики в 2017 році, оскільки зброя не поєднується з енергетикою Вогненного Півня. Той, хто дарує і обдарований втягують себе в протистояння, яке буде переслідувати протягом усього року.

Картини, скульптури, статуетки та посуд із зображеннями кішок і лисиці. У Рік Вогненного Півня краще утриматися від подарунків із зображенням хижаків, щоб не злякати удачу і благополуччя. А ось предмети із зображенням птахів дуже вітаються, вони подарують гармонію і принесуть взаєморозуміння в сім'ю.

Якщо подружня пара поставить невеликого півня у сімейного ложа, тоді протягом усього року в їхньому житті буде пристрасть.

2017 рік відрізняється своєю яскравістю та обіцяє бути багатим на гарні події та новини. Готуйтесь до свята правильно! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подарунки #новийрік #півень #підготовка
Оголошення
live comments feed...