Які подарунки не можна дарувати броварчанам на Новий 2017 рік Півня

У новорічну ніч прийнято не тільки засідати за святковим столом, а й вручати один одному подарунки. Багато людей відносяться до вибору подарунка дуже ретельно, збираючи кожен подарунок з душею і продумуючи дрібниці.

Треба знати про предмети і речі, які не потрібно приносити в дар своїм рідним і близьким, адже ці речі не обіцяють благого в Новому році Півня.

Пам'ятайте, що запорукою хорошого подарунка є енергетика і наміри того, хто дарує. Тому даруйте подарунки з добром і чистим побажанням щастя.

 Не даруйте годинник. Ще з давніх часів вважається, що дарувати годинник - це погана прикмета. Особливо в Новий рік. Кажуть, що подарований годинник стрімко збільшує час життя обдарованого, ніби летить кудись.

У Рік Вогненного Півня краще утриматися від такого подарунка. Якщо ж ви отримали в подарунок годинник, тоді подякуйте монеткою. А після чого вже вам вирішувати носити їх чи ні.

 Не даруйте холодну зброю. Різні сувенірні вироби у вигляді холодної зброї не несуть позитивної енергетики в 2017 році, оскільки зброя не поєднується з енергетикою Вогненного Півня. Той, хто дарує і обдарований втягують себе в протистояння, яке буде переслідувати протягом усього року.

Картини, скульптури, статуетки та посуд із зображеннями кішок і лисиці. У Рік Вогненного Півня краще утриматися від подарунків із зображенням хижаків, щоб не злякати удачу і благополуччя. А ось предмети із зображенням птахів дуже вітаються, вони подарують гармонію і принесуть взаєморозуміння в сім'ю.

Якщо подружня пара поставить невеликого півня у сімейного ложа, тоді протягом усього року в їхньому житті буде пристрасть.

2017 рік відрізняється своєю яскравістю та обіцяє бути багатим на гарні події та новини. Готуйтесь до свята правильно! 

подарунки новийрік півень підготовка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі