• Головна
  • Лідери Броварщини – управлінці майбутнього!
18:30, 17 грудня 2016 р.

Лідери Броварщини – управлінці майбутнього!

15 грудня 2016 року, в Київській обласній державній адміністрації (далі – КОДА) та Київській обласній раді (далі – КОР) пройшов День учнівського та студентського самоврядування під назвою «Самоврядування – крок до державотворення». До відзначення цього заходу було запрошено близько 100 дітей-лідерів Київщини та їх координаторів. Броварський район на даному заході гідно представили Голець Яна (заступник голови Броварської районної ради учнівської молоді) та Оксюта Тетяна (член Броварської районної ради учнівської молоді).

Програма Дня учнівського та студентського самоврядування виявилася досить насиченою та змістовною. Діти-лідери зустрілися з головою КОДА Горганом О. Л., який розповів про важливість залучення учнівської та студентської молоді до управління регіональними справами. Також він поділився секретами своєї життєдіяльності та наголосив на тому, що такого роду зустрічі мають відбуватися частіше – хоча б раз у пів року.
У завершальному слові своєї промови Горган О. Л. зазначив, що діти Київщини – це нове покоління, яке спроможне на грандіозні зміни і буде розвивати свою державу заради щасливого майбутнього.

Після зустрічі з головою КОДА деякі діти мали змогу пройти стажування в структурних підрозділах даної установи. Зокрема, лідер Броварської районної ради учнівської молоді Оксюта Тетяна ознайомилась з роботою Управління з питань власності КОДА.

У цей час в сесійній залі КОР проходила ділова зустріч «Діти and політики: Київщина – територія успіху» за участі голови КОР Старікової Г. В., депутатів КОР та дітей-лідерів. Під час зустрічі Старікова Г. В. розповіла молоді про пріоритетні напрями діяльності КОР та подякувала їй за активну та цілеспрямовану позицію у громадському житті суспільства.

По завершенню ділової зустрічі діти мали змогу провести засідання сесії обласної ради дітей Київщини з питання «Про проведення у Київській області новорічних лідерських балів» з використанням системи електронного голосування КОР.

Лідери Броварщини – управлінці майбутнього!, фото-1

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. І тому проведення заходів такого рівня є беззаперечно важливими та корисними. Діти в ході зустрічі з державними діячами вчаться управлінським функціям, таким чином реалізуючи себе як лідери – люди, за якими безхмарне та щасливе майбутнє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самоврядування #управлінці #діти #лідери
Оголошення
live comments feed...