• Головна
  • В Броварській загальноосвітній школі № 3 пройшов тиждень права
12:30, 17 грудня 2016 р.

В Броварській загальноосвітній школі № 3 пройшов тиждень права

Знай свої права та обов’язки! В Броварській загальноосвітній школі № 3 пройшов тиждень права. Ініціювала цей захід вчителька правознавства Неля Петрівна Грабова. Для учнів 9-х класів був проведений брейн-ринг з правової тематики.

Розпочався інтелектуальний конкурс з вітального слова директора школи Владислава Олександровича Рудника. Саме директором було наголошено, що правові знання необхідні у сучасному житті. Придбані ази правознавства за шкільною партою допоможуть учням у майбутньому, не зважаючи, яку професію виберуть діти після закінчення навчального закладу.

В Броварській загальноосвітній школі № 3 пройшов тиждень права, фото-1
В Броварській загальноосвітній школі № 3 пройшов тиждень права, фото-2

У брейн-рингу прийняли участь 2 команди: 9-А класу - «Діти Феміди» та 9-Б класу – «Знавці». Під час інтелектуального змагання всі команди продемонстрували високі знання у правовій галузі. Проте змагання є змагання, завжди є переможці та переможені. А тому, зпереможцем стала команда 9-Б класу - «Знавці». Вони набрали 18 балів із 20 можливих.

Всі учасники правознавчої гри отримали від вчителя солодкі призи.

В Броварській загальноосвітній школі № 3 пройшов тиждень права, фото-3

Подібні заходи дуже важливі у сучасному світі. Правове виховання підростаючого покоління зміцнює їх життєву позицію, підвищує громадську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ у суспільстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правознавство #конкурс #брейн-ринг #школа #освіта
Оголошення
live comments feed...