![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
15:30, 16 грудня 2016 р.
Броварську загальноосвітню школу № 5 закрили на карантин
З приходом грудневих морозів на більшій частині території країни дав про себе знати грип. Хворих за минулий тиждень стало стільки, що заговорили про наближення епідемії. Найважче грип протікає у малюків, частіше заражаються саме діти, тому важливо у них затримувати поширення вірусу.
Саме через цю причину Броварську загальноосвітню школу № 5 закрили на карантин. Про це дав розпорядження міський голова. В 5-ій школі швидкими темпами наростала інтенсивність захворюваності на грип та ГРВІ.
Згідно із Розпорядженням, з метою попередження епідеміологічних ускладнень серед учнів, навчально-виховний процес у Броварській школі №5 призупиняється з 15 по 19 грудня. Заняття відновляться, коли поріг захворюваності буде знижено.
Якщо ви побачили у дитини симптоми грипу, звертайтеся до лікарів! Хворобу легше зупинити, аніж лікувати. Бережіть себе та своїх близьких.
Нагадаємо, нещодавно міський голова надав розпорядження, згідно з яким навчання в освітніх закладах дозволено призупиняти, якщо кількість хворих дітей на грип та ГРВІ перевищує 30 %.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
live comments feed...