
09:30, 16 грудня 2016 р.
Жінки Броварщини мають змогу пройти обстеження в рамках акції «Рак можна попередити»
Щорічно багатьом українцям ставлять страшний діагноз рак, близько половини з цих людей йдуть з життя через цю хворобу. Треба пам’ятати, що якщо виявити новоутворення на першій-другій стадії, то вилікувати його можна приблизно в 95 % випадків.
«З турботою про своє здоров’я» та «Рак можна попередити» - саме з такими назвами у Броварах проходить акція для жінок. Броварчанкам нагадують, що хворобу краще попередити, аніж лікувати. Під час акції жінки матимуть змогу здати аналізи на наявність чи відсутність ракових клітин, проконсультуватися з гінекологом, мамологом, онкологом та зробити УЗД. У разі необхідності, жінки отримають змогу звернутися за допомогою до психологу.
Ми вже анонсували цю подію, але нагадуємо ще раз. Жінки міста можуть прийти в суботу, 17 грудня, до жіночої консультації Броварської лікарні. Лікарі будуть чекати пацієнток з 9-ої години та покинуть робочі місця після того, як проконсультують останню відвідувачку.
Броварчанки, бережіть себе! Вчасно звертайтеся до лікарів. Ваше здоров’я – запорука довгого та щасливого життя!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:09
4 лютого
18:55
4 лютого
Світова зірка виступить в столиці
Новини компаній
17:00
4 лютого
ТОП новини
Оголошення
11:21, 26 січня
11:21, 26 січня
11:21, 26 січня
11:21, 26 січня
11:21, 26 січня
live comments feed...