![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
14:00, 15 грудня 2016 р.
Як броварчанам оформити субсидію заднім числом?
Багато людей щодня звертають до Управління соцзахисту населення, щоб отримати субсидію. Як повідомляє Міністерство соціальної політики, вже майже 6-ти мільйонам українців держава допомагає оплачувати комунальні послуги. Високий попит на отримування комунальних послуг розпочинається саме з моменту початку опалювального сезону.
Навіть якщо ви вже оплатили свої космічні рахунки за комунальні послуги, держава все одно поверне вам гроші! Адже субсидії у грудні будуть нараховувати по-новому. Якщо держава підтвердить пільги, все витрачене вам перерахують та перенесуть на наступні місяці.
Перші ластівки зимових рахунків підняли черги за субсидіями. Тож навіть вже, у розпалі опалювального сезону, пільги отримати реально навіть тим родини, що тільки подали заявки у листопаді-грудні. Якщо держава підтвердить право на субсидію, знижку отримають вже з жовтня, тобто перерахунок їм зроблять заднім числом, а вже витрачені гроші за оплату комуналки, зарахують як плату на майбутнє. Але таке правило працює тільки до кінця року. А вже з 2017 року ці пільги будуть нараховуватися з моменту подачі заявки на субсидію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
live comments feed...