• Головна
  • По-новому: з 2018 року на юних броварчан чекає 12-річна середня освіта
09:30, 15 грудня 2016 р.

По-новому: з 2018 року на юних броварчан чекає 12-річна середня освіта

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію 12-річного навчання в середній школі. Розпочне свої дії нова реформа з 2018 року.

Презентувала нову Концепцію міністр освіти України Лілія Гриневич. За її словами, в країні давно назріла реформа освіти. Перша спроба ввести 12-річний цикл навчання робилася ще в 2005 році, при президентстві Віктора Ющенка. З приходом до влади Віктора Януковича в 2010 році Україна знову перейшла до 11-річного навчання.

Гриневич зазначила, що результати навчання в школах сьогодні не відповідають вимогам ринку праці. Крім того, для дітей з сіл та міст представлені різні можливості отримання якісної середньої освіти. Часто в школах присутня слабка матеріальна база і використовуються старі методики навчання.

Передбачається, що в школі буде три рівні: чотирирічна початкова школа, п'ятирічна базова школа і старша профільна школа, розрахована на три роки. До чого призведуть такі нововведення, поки невідомо. Влада прогнозує покращення стану освіти. А ось чи впораються з такою системою навчання діти, стане зрозуміло вже в процесі введення Концепції у дію.

Нагадаємо, з наступного року заробітна плата вчителів зросте до 50 %.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #реформа #школа #учні
Оголошення
live comments feed...