• Головна
  • Головне управління ДСНС запрошує до служби за контрактом
12:30, 14 грудня 2016 р.

Головне управління ДСНС запрошує до служби за контрактом

Днями працівниками Головного управління ДСНС України у Київській області був проведений «ярмарок вакансій». Основною метою ярмарку було заохочення українців до проходження служби за контрактом у підрозділі пожежно-рятувальної служби у Київщині на посади пожежного та водія пожежного автомобіля. Також до проведення заходу приєдналися різні організації та підприємства області.

На ярмарку працівники Головного управління познайомили людей зі специфікою роботи рятувальника, детально пояснили функціональні обов’язки пожежно-рятувальних підрозділів Київської області. Завдяки такому заходу громадяни дізналися про наявні вакансії та програму працевлаштування.

Гостям були цікаві питання щодо заробітної плати та графіку роботи пожежно-рятувального підрозділу. Багато учасників, яких зацікавила героїчна робота рятувальників, лишили свої резюме з перспективою подальшого працевлаштування. Для тих, хто ще думає, чи приєднатися до рядів рятувальників, взяли інформаційні брошурки з переліком вакансій. 

До лав Головного управління ДСНС України у Київській області можуть приєднатися всі бажаючи, не зважаючи на область чи район проживання. 

рятувальники2

рятувальники2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансії #ДСНС #рятувальники #робота
Оголошення
live comments feed...