![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
18:30, 13 грудня 2016 р.
Стала відома доля дитячого табору Броварщини «Журавушка»
Ще у 2008 році Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області передало у оренду дитячий табір «Журавушка» приватному підприємству. Це підприємство з 2014 року і по теперішній час не сплачувало гроші за використання об’єкту. Наразі, орендна заборгованість складає суму 3,1 млн гривень.
Прокуратурою Київської області була проведена низка операцій для того, щоб у суді першої інстанції довести обґрунтованість доводів щодо потреби розірвання договору оренди та стягнення з приватного підприємства накопичувальної заборгованості.
Сьогодні стало відомо, що завдяки зусиллям прокуратури області, дитячий табір «Журавушка» повернувся до державної власності, а з приватного підприємства була стягнена сума заборгованості у кількості 3,1 млн гривень. У суді касаційна інстанція повністю підтримала доводи прокуратури Київської області та залишила озвучені рішення без зміни.
Нагадаємо, «Журавушка» - санаторій і дитячий табір, розташований в мальовничому сосновому лісі в 20-ти кілометрах від Києва. 7-ми поверховий будинок розраховано на 260 чоловік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...