• Головна
  • Стала відома доля дитячого табору Броварщини «Журавушка»
18:30, 13 грудня 2016 р.

Стала відома доля дитячого табору Броварщини «Журавушка»

Ще у 2008 році Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області передало у оренду дитячий табір «Журавушка» приватному підприємству. Це підприємство з 2014 року і по теперішній час не сплачувало гроші  за використання об’єкту. Наразі, орендна заборгованість складає суму 3,1 млн гривень.

Прокуратурою Київської області була проведена низка операцій для того, щоб у суді першої інстанції довести обґрунтованість доводів щодо потреби  розірвання договору оренди та стягнення з приватного підприємства накопичувальної заборгованості.

Сьогодні стало відомо, що завдяки зусиллям прокуратури області, дитячий табір «Журавушка» повернувся до державної власності, а з приватного підприємства була стягнена сума заборгованості у кількості 3,1 млн гривень. У суді касаційна інстанція повністю підтримала доводи прокуратури Київської області та залишила озвучені рішення без зміни.

Нагадаємо, «Журавушка» - санаторій і дитячий табір, розташований в мальовничому сосновому лісі в 20-ти кілометрах від Києва. 7-ми поверховий будинок розраховано на 260 чоловік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитячийтабір #прокуратура #санаторій #суд
Останні новини
Оголошення
live comments feed...