• Головна
  • Сьогодні про результати своєї роботи за рік відзвітується депутат міськради Галина Негода
11:00, 13 грудня 2016 р.

Сьогодні про результати своєї роботи за рік відзвітується депутат міськради Галина Негода

Вже сьогодні, 13 грудня, перед громадою відзвітується депутат Броварської міської ради VII скликання Галина Негода, яка була обраною від фракції БПП «Солідарність». Про це було повідомлено в оголошенні на офіційному сайті Броварської міськради.

Як зазначається у повідомленні, звітуватися Галина Негода буде о 19:00 в приміщенні актової зали Броварської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III  ступенів № 7.

Всі бажаючі мають право прийти на зустріч із депутатом та поставити питання щодо минулої діяльності та планів на майбутнє.

Подібні звітування проходять згідно із вимогами 87 статті Регламенту Броварської міської ради. Це означає, що депутати міськради VII скликання повинні звітуватися про свою роботу перед виборцями кожного року в грудні.

Нагадаємо, на початку грудня про свою діяльність вже відзвітувалися Черепейник Л. В. Та Іваненко В.І. А 3 грудня про результати роботи розповіли депутати Демократичного Альянсу. Зустріч із ними пройшла у новому форматі «світового кафе» у ресторанному комплексі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт #зустріч #депутат #міськарада
Оголошення
live comments feed...