«Купава» зсередини: що сказав директор басейну у своє виправдування щодо скарг батьків

Днями броварчани дізналися подробиці роботи державного басейну «Купава». Ніхто і гадки не мав, що дівчата перевдягаються в одній роздягальні з дорослими чоловіками, персонал розмовляє у підвищеному тоні, а сам басейн здійснює роботу лише «за правилами».

Про це повідомила броварчанка Аліна Гор. Жінка написала про те, як працює басейн зсередини. Ця новина викликала справжній резонанс у місцевих жителів. Звичайно, про це дізнався директор «Купави» Сергій Бреус. Він призначив зустріч з усіма бажаючими, щоб розібратися в ситуації. Судячи з коментарів, до директора планували завітати багато броварчан...

І ось сама зустріч. До директора прийшла лише одна людина – Аліна Гор, саме та, яка повідомила про деталі та специфіку роботи басейну. На розбір польоту директор запросив ще сімох працівників басейну.

Як зазначає Аліна Гор, розмова була за принципом: «Я начальник – ти дурак». Жінка каже, що саме її зробили винною у тому, що вона не дотримується правил закладу. Жінка каже: «У ситуації, начебто, винна я, бо, не повірите, не виконую їх правила! ...Я змарнувала свій час, вислуховуючи, що, виявляється, я проплачена поливати їх брудом, не вмію вдягати дітей, не виконую їх правила».

Єдиним позитивним моментом у зустрічі було те, що тренер  Шаповал Л. М. підтвердила, що чоловік у дівчачій роздягальні був. Але, на жаль, результату з цього не було. Директор наголосив, що не може нести відповідальності за дії інших людей.

Що тепер робити – ніхто не знає. Аліна Гор каже, що майбутнього у «Купави» з такими співробітниками не може бути: «Ніяких шляхів вирішення цих проблем не існує з непрофесійним директором. На жодне з моїх питань він не відповів. То не директор, то казна що і з-за нього усі проблеми. Знаю, бо я сама управлінець за освітою». За словами жінки, доньку більше не буде приводити до басейну, бо вважає, що незважаючи на таку гучну резонансну проблему, порушення з боку співробітників та керівництва басейну будуть продовжуватися.

Наразі цей скандал активно обговорюється броварчанами у соціальних мережах. Аліну Гор підтримують та виражають слова подяки за пильність і тверду позицію.

Ми щиро сподіваємося, що керівництво та співробітники державного басейну «Купава» переглянуть свою позицію та будуть працювати на совість! 

басейн Купава зустріч директор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі