![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
08:00, 13 грудня 2016 р.
«Купава» зсередини: що сказав директор басейну у своє виправдування щодо скарг батьків
Днями броварчани дізналися подробиці роботи державного басейну «Купава». Ніхто і гадки не мав, що дівчата перевдягаються в одній роздягальні з дорослими чоловіками, персонал розмовляє у підвищеному тоні, а сам басейн здійснює роботу лише «за правилами».
Про це повідомила броварчанка Аліна Гор. Жінка написала про те, як працює басейн зсередини. Ця новина викликала справжній резонанс у місцевих жителів. Звичайно, про це дізнався директор «Купави» Сергій Бреус. Він призначив зустріч з усіма бажаючими, щоб розібратися в ситуації. Судячи з коментарів, до директора планували завітати багато броварчан...
І ось сама зустріч. До директора прийшла лише одна людина – Аліна Гор, саме та, яка повідомила про деталі та специфіку роботи басейну. На розбір польоту директор запросив ще сімох працівників басейну.
Як зазначає Аліна Гор, розмова була за принципом: «Я начальник – ти дурак». Жінка каже, що саме її зробили винною у тому, що вона не дотримується правил закладу. Жінка каже: «У ситуації, начебто, винна я, бо, не повірите, не виконую їх правила! ...Я змарнувала свій час, вислуховуючи, що, виявляється, я проплачена поливати їх брудом, не вмію вдягати дітей, не виконую їх правила».
Єдиним позитивним моментом у зустрічі було те, що тренер Шаповал Л. М. підтвердила, що чоловік у дівчачій роздягальні був. Але, на жаль, результату з цього не було. Директор наголосив, що не може нести відповідальності за дії інших людей.
Що тепер робити – ніхто не знає. Аліна Гор каже, що майбутнього у «Купави» з такими співробітниками не може бути: «Ніяких шляхів вирішення цих проблем не існує з непрофесійним директором. На жодне з моїх питань він не відповів. То не директор, то казна що і з-за нього усі проблеми. Знаю, бо я сама управлінець за освітою». За словами жінки, доньку більше не буде приводити до басейну, бо вважає, що незважаючи на таку гучну резонансну проблему, порушення з боку співробітників та керівництва басейну будуть продовжуватися.
Наразі цей скандал активно обговорюється броварчанами у соціальних мережах. Аліну Гор підтримують та виражають слова подяки за пильність і тверду позицію.
Ми щиро сподіваємося, що керівництво та співробітники державного басейну «Купава» переглянуть свою позицію та будуть працювати на совість!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...