• Головна
  • «Купава» зсередини: що сказав директор басейну у своє виправдування щодо скарг батьків
08:00, 13 грудня 2016 р.

«Купава» зсередини: що сказав директор басейну у своє виправдування щодо скарг батьків

Днями броварчани дізналися подробиці роботи державного басейну «Купава». Ніхто і гадки не мав, що дівчата перевдягаються в одній роздягальні з дорослими чоловіками, персонал розмовляє у підвищеному тоні, а сам басейн здійснює роботу лише «за правилами».

Про це повідомила броварчанка Аліна Гор. Жінка написала про те, як працює басейн зсередини. Ця новина викликала справжній резонанс у місцевих жителів. Звичайно, про це дізнався директор «Купави» Сергій Бреус. Він призначив зустріч з усіма бажаючими, щоб розібратися в ситуації. Судячи з коментарів, до директора планували завітати багато броварчан...

І ось сама зустріч. До директора прийшла лише одна людина – Аліна Гор, саме та, яка повідомила про деталі та специфіку роботи басейну. На розбір польоту директор запросив ще сімох працівників басейну.

Як зазначає Аліна Гор, розмова була за принципом: «Я начальник – ти дурак». Жінка каже, що саме її зробили винною у тому, що вона не дотримується правил закладу. Жінка каже: «У ситуації, начебто, винна я, бо, не повірите, не виконую їх правила! ...Я змарнувала свій час, вислуховуючи, що, виявляється, я проплачена поливати їх брудом, не вмію вдягати дітей, не виконую їх правила».

Єдиним позитивним моментом у зустрічі було те, що тренер  Шаповал Л. М. підтвердила, що чоловік у дівчачій роздягальні був. Але, на жаль, результату з цього не було. Директор наголосив, що не може нести відповідальності за дії інших людей.

Що тепер робити – ніхто не знає. Аліна Гор каже, що майбутнього у «Купави» з такими співробітниками не може бути: «Ніяких шляхів вирішення цих проблем не існує з непрофесійним директором. На жодне з моїх питань він не відповів. То не директор, то казна що і з-за нього усі проблеми. Знаю, бо я сама управлінець за освітою». За словами жінки, доньку більше не буде приводити до басейну, бо вважає, що незважаючи на таку гучну резонансну проблему, порушення з боку співробітників та керівництва басейну будуть продовжуватися.

Наразі цей скандал активно обговорюється броварчанами у соціальних мережах. Аліну Гор підтримують та виражають слова подяки за пильність і тверду позицію.

Ми щиро сподіваємося, що керівництво та співробітники державного басейну «Купава» переглянуть свою позицію та будуть працювати на совість! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#басейн #Купава #зустріч #директор
Оголошення
live comments feed...