• Головна
  • У Броварах пройшов обласний етап «Кубка Міністра внутрішніх справ України – 2016» з футзалу
17:00, 12 грудня 2016 р.

З 9 грудня цього року стартували матчі турніру  «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2016» з футзалу, який продовжиться аж до 25 грудня. Розпочався турнір на обласному рівні та в місті Києві, потім на гравців чекають зональні турніри, а з 23 по 25 грудня ми дізнаємось, яка команда стане переможцем.

Вчора, в стінах спортивного залу БВУФК пройшла гра між командами ГУ МНС у Київській області та Головним управлінням Національної поліції Київської області.

Поборотися за першість у турнірі мали право лише співробітники цих силових структур. До суддівської бригади увійшли Євген Бондаренко та Павло Васьковський.

З початку гри поліцейські Київщини проявили свій характер: на 3-ій хвилині матчу була розіграна «філігранна» багатоходівка, яку розпочав Ігор Кострома. Але і гравці команди МНС не збиралися програвати і відповіли забитим у ворота супротивників м’ячом.

Гра першого тайму закінчилася із рахунком 4:1. Другий тайм розставив все на свої місця. Враховуючи важку боротьбу між командами, матч завершився з рахунком 8:2. Переможцями стала команда Національної поліції.

За результатами гри, учасники команди Нацполіції будуть представляти Київщину на зональному турнірі, який пройде через тиждень у Полтаві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію