• Головна
  • Голову Броварської райдержадміністрації звільнено за власним бажанням
15:44, 12 грудня 2016 р.

Голову Броварської райдержадміністрації звільнено за власним бажанням

Вакантне місце. Голова Броварської райдержадміністрації Володимир Сінько подав у відставку. Днями, Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження, згідно з яким Володимир Сінько покинув свою службу.

Володимир Сінько написав заяву щодо своєї відставки за власним бажанням. За словами робітників приймальної голови Броварської районної державної адміністрації, Сінько мав проблеми зі здоров’ям, в останній час часто бував на «лікарняному» і не був присутнім на робочому місці. 

Хто займе посаду голови Броварської райдержадміністрації поки невідомо. На офіційному сайті Президента України розпоряджень щодо призначення нового держслужбовця на вакантну посаду досі немає.

Нагадаємо, Володимир Сінько був призначений на посаду голови Броварської райдержадміністрації у березні минулого року, замінивши на цій службі Катерину Прянішнікову. Раніше Сінько очолював  Володарсько-Волинську районну адміністрацію, був начальником Головної держінспекції на автотранспорті та працював у державному департаменті автомобільного транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відставка #держадміністрація #розпорядження #Сінько
Оголошення
live comments feed...