14:00, 12 грудня 2016 р.

До уваги автомобілістів!

Відокремлений підрозділ Ніжинська дистанція колії повідомляє, що 13.12.2016 року з 8:00 до 17:00 залізничний переїзд 830 км перегону Бровари-Дарниця (в районі вул.. Переяславський шлях), у зв’язку з виконанням колійних робіт буде закрито для руху усіх видів автотранспорту. Об’їзд буде здійснюватися через шляхопровід м. Бровари, та об’їзної дороги.

Погодні умови погіршилася. У Київській області знов ожеледиця.

Шановні водії! Будьте особливо обережні на тих місцях, де скупчується вода при відлиги: мости, тунелі і широкі узбіччя. Саме тут найчастіше бувають калюжі, які згодом замерзають і перетворюються на ковзанку.

Дороги перед світлофором, перехрестям, пішохідним переходом, а також у зупинок громадського транспорту майже завжди слизькі через те, що там постійно гальмують машини, ходять люди. Тому, під'їжджаючи до цих ділянок, зменшуйте швидкість завчасно.

Ось декілька порад водіям при водінні в ожеледицю:

  • Не виїжджайте в сніг або ожеледь, якщо ви не поміняли гуму.
  • Не забувайте, що швидкість - це головний ворог водія на льоду. Чим менше швидкість автомобіля, тим більше він буде вам підкорятися.
  • Дистанція! Відстань між двома автомобілями на дорозі слід вираховувати за такою формулою: швидкість машини множиться на два і виходить правильна дистанція в метрах, тобто для 100 км / г хороша дистанція це 200 метрів.
  • В ожеледь не робіть ніяких різких рухів педалями або кермом, швидких гальмувань і прискорень. Будь-який маневр може привести до занесення.
  • Постійно слідкуйте за ситуацією на дорозі. Не поспішайте, поступайтеся дорогу, будьте обережні і уважні!

Пам’ятайте, що дотримування правил убезпечить вас та пішоходів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#погода #ожеледиця #водії #автотранспорт
Оголошення
live comments feed...