• Головна
  • Батьки юних броварчан обурені роботою державного басейну «Купава»
08:00, 12 грудня 2016 р.

Батьки юних броварчан обурені роботою державного басейну «Купава»

Про проблеми, які є в басейні «Купава» у соціальній мережі написала місцева жителька Аліна Гор. В цей басейн ходить її восьмирічна донька. Жінка каже, що, коли привела доньку на перше заняття, її не пустили до роздягальні: «Для малої - це перший раз на тренуванні, я заходжу з нею в дівчачу роздягальню, щоб допомогти - пояснити спершу, як складувати речі». Як тільки Аліна була помічена у роздягальні, у грубій формі її попросили покинути кімнату. Як сказали у басейні, є правила, якими забороняється присутність батьків у роздягальні. А ось батьків хлопців, за словами Аліни Гор, у роздягальню пропускали.

З цими правилами Аліна змирилася. А ось цієї суботи, коли жінка привела доньку на чергове заняття, історія у басейні привела її у шок.

«Мала вже сама порається у роздягальні, я декілька тижнів спокійно сиджу у фойє, якось все налагодилося. ...Але бачу, що донька забула сухі тапки для перевдягання, беру їх і йду у дівчачу роздягальню. Там наступне: стоїть посеред голих дівчат чоловік під 2 метри ростом (тато якоїсь малечі), а медсестра оре, щоб усі знімали купальники у душі, бо біля ящичків, бачте, вода ляпає, витирати багато треба. Дівчата, що старші, туляться, прикриваються, соромляться. Мами мовчать. Я своїй кажу:
- Ні, не знімай у душі купальника, бо, по-перше, можеш посковзнутися там, а по-друге, тут стоїть дядько!

Медсестра до мене:

- В нас правила - треба знімати! Дівчата - роздягайтеся у душі!

А мужик стояв і навіть не намагався відвернутися, здавалося, що розглядав... Бо 8-10 років - це вже дівчатка з фігурками», - написала Аліна Гор.

Про цей запис у Фейсбуці дізнався директор басейну Сергій Бреус. В коментарях до нього Бреус написав: «Шановні жителі нашого міста. Басейн «Купава» пропускає в день близько 1000 чоловік. Усім догодити басейн не може. Тому і є правила відвідування. Прошу всіх їх дотримуватися, щоб уникнути травм і санітарних норм.».

Для того, щоб розібратися у проблемі, директор «Купави» проведе зустріч із батьками сьогодні об 11:00. Всі, у кого є питання, побажання та пропозиції – приходьте!

Сподіваємось, що такий безлад буде припинений та діти матимуть можливість спокійно займатися плаванням у «Купаві»! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#басейн #Купава #дівчата #порушення
Останні новини
Оголошення
live comments feed...