![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
08:00, 12 грудня 2016 р.
Батьки юних броварчан обурені роботою державного басейну «Купава»
Про проблеми, які є в басейні «Купава» у соціальній мережі написала місцева жителька Аліна Гор. В цей басейн ходить її восьмирічна донька. Жінка каже, що, коли привела доньку на перше заняття, її не пустили до роздягальні: «Для малої - це перший раз на тренуванні, я заходжу з нею в дівчачу роздягальню, щоб допомогти - пояснити спершу, як складувати речі». Як тільки Аліна була помічена у роздягальні, у грубій формі її попросили покинути кімнату. Як сказали у басейні, є правила, якими забороняється присутність батьків у роздягальні. А ось батьків хлопців, за словами Аліни Гор, у роздягальню пропускали.
З цими правилами Аліна змирилася. А ось цієї суботи, коли жінка привела доньку на чергове заняття, історія у басейні привела її у шок.
«Мала вже сама порається у роздягальні, я декілька тижнів спокійно сиджу у фойє, якось все налагодилося. ...Але бачу, що донька забула сухі тапки для перевдягання, беру їх і йду у дівчачу роздягальню. Там наступне: стоїть посеред голих дівчат чоловік під 2 метри ростом (тато якоїсь малечі), а медсестра оре, щоб усі знімали купальники у душі, бо біля ящичків, бачте, вода ляпає, витирати багато треба. Дівчата, що старші, туляться, прикриваються, соромляться. Мами мовчать. Я своїй кажу:
- Ні, не знімай у душі купальника, бо, по-перше, можеш посковзнутися там, а по-друге, тут стоїть дядько!
Медсестра до мене:
- В нас правила - треба знімати! Дівчата - роздягайтеся у душі!
А мужик стояв і навіть не намагався відвернутися, здавалося, що розглядав... Бо 8-10 років - це вже дівчатка з фігурками», - написала Аліна Гор.
Про цей запис у Фейсбуці дізнався директор басейну Сергій Бреус. В коментарях до нього Бреус написав: «Шановні жителі нашого міста. Басейн «Купава» пропускає в день близько 1000 чоловік. Усім догодити басейн не може. Тому і є правила відвідування. Прошу всіх їх дотримуватися, щоб уникнути травм і санітарних норм.».
Для того, щоб розібратися у проблемі, директор «Купави» проведе зустріч із батьками сьогодні об 11:00. Всі, у кого є питання, побажання та пропозиції – приходьте!
Сподіваємось, що такий безлад буде припинений та діти матимуть можливість спокійно займатися плаванням у «Купаві»!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...