• Головна
  • Реформування медицини: які нововведення побачать броварчани у наступному році?
14:00, 11 грудня 2016 р.

Реформування медицини: які нововведення побачать броварчани у наступному році?

Кабінет Міністрів України нещодавно схвалив 10 головних кроків на шляху до здорової нації. Реформи звучать гучно, от тільки що вони означають?

Одна з головних змін в охороні здоров’я – створення госпітальних органів. В кожній області з’являться по 3-4 таких округи і їх розподілять не по територіям, а по числу жителів – на кожен буде припадати близько 200 тисяч населення. Це, перш за все, впливатиме на оперативність медиків. Швидка має вести пацієнта до лікарні не довше години. Такі центри мають з’явитися вже восени наступного року.

Також в новій реформі прописали обов’язкове страхування українців. Страхові внески сплачуватимуться через Єдину систему податків і збиратимуться в бюджет країни.

Перехід на нову систему відбудеться з наступного року. Першим кроком стане запуск сімейної медицини європейського зразка на базі амбулаторій та поліклінік. Це означає, що українцям буде надана можливість самостійно обирати лікаря. Відносини між клієнтом та лікарем будуть відбуватися на підставі договору, в якому будуть чітко зазначені умови співпраці.

Що принесе реформування медицини – поки невідомо. Головне, щоб вона була дійсно на благо країни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реформи #МОЗ #медицина
Оголошення
live comments feed...