Луценко вимагає відставки начальника Головного управління Нацполіції Києва

Днями Юрій Луценко, Генеральний прокурор України, наголосив, що начальнику Головного управління Національної поліції в Києві Андрію Крищенко потрібно подати у відставку. Причиною цього стала непрофесійно спланована та трагічно проведена спецоперація у Княжичах. «Цю операцію спланував начальник столичного главку пан Крищенко. Він особисто підписав її проведення, а керував на місці цією операцією його заступник. Думаю, що пан Крищенко давно мав би написати заяву про відставку», - заявив Луценко під час перебування в Житомирській області.

За словами Генпрокурора, слідство має низку питань до заступника Крищенка та тих, хто займався координацією операції на місці.

Стало відомо, що керівники спецоперації на момент стрілянини перебували в ресторані. Як повідомив Юрій Луценко, прокуратурою буде детально вивчатися, де та в якому стані вони були.

Нагадаємо, за словами тимчасово виконуючого обов’язки голови Національної поліції Вадима Трояна, завдання щодо направлення КОРДу в Княжичі підписав голова управління Нацполіції у Києві Андрій Крищенко, а підпис на постанові поставив слідчий.

Княжичі поліція прокуратура відставка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі