• Головна
  • Броварчанин, здай кров – врятуй життя людині!
08:00, 11 грудня 2016 р.

Броварчанин, здай кров – врятуй життя людині!

Зараз тисячі хворих людей потребують донорської крові. За статистикою, для повного задоволення потреб міста необхідно, щоб на кожну 1000 людей доводилося 50 донорів.

Для чого потрібна донорська кров?

Переливання крові - це один із специфічних видів терапії при гематологічних захворюваннях, без якого хворий гине протягом двох-трьох місяців. Якщо у людини діагноз «лейкоз» або «апластична анемія», це означає, що потрібні не тільки гроші на ліки, а й кров. Скільки б коштів не вдалося зібрати, людина може загинути, якщо її залишити без переливання крові. З цього правила немає виключення.

Донорська кров потрібна хворому в момент надходження до лікарні. У цей час вона вже повинна бути. Можна, звичайно, бігати - шукати донорів серед родичів і знайомих. Когось навіть можна знайти. Але час іде. Іноді можна просто не встигнути. Тільки постійно поповнюваний запас донорської крові дозволяє забезпечити швидке і максимально ефективне лікування. Зараз такого запасу немає і його треба створювати.

Саме тому 13 грудня з 9.00 по 12.00  Київський обласний центр крові запрошує донорів до здачі крові! Донор, який виявить бажання здати кров за оплату, отримає за дозу крові 76,80 грн., в тому числі компенсацію на харчування 46,50 грн. Доза крові становить 480 мл. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код.

Станьте донором, допоможіть людям! Усіх бажаючих чекатимуть  за адресою: Броварська ЦРЛ, відділення трансфузіології, 2 поверх адміністративного корпусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#донор #кров #допомога #лікарня
Оголошення
live comments feed...