• Головна
  • Броварські спортсмени таїландського боксу Муей-Тай невдовзі зможуть виступати на Олімпіадах
15:30, 10 грудня 2016 р.

Броварські спортсмени таїландського боксу Муей-Тай невдовзі зможуть виступати на Олімпіадах

За даними прес-служби Спортивного комітету Україні, в Швейцарії (м. Лозанна) з 6 по 8 грудня цього року проходило засідання Виконавчої ради Міжнародного олімпійського комітету.

6 грудня було прийняте рішення щодо попереднього визнання таїландського боксу Муей-Тай та черлідингу олімпійськими видами спорту. Обидві дисципліни були обрані з 16 претендентів.

Як повідомив спортивний директор Міжнародного олімпійського комітету Кіт Макконнелл, у складі міжнародної федерації (IFMA) налічується 135 національних федерацій, з яких майже 60 визнані Національними олімпійськими комітетами. Черлідинг – вид спорту, який набирає популярності кожного дня, зокрема у школах та університетах. Саме через цю причину голова олімпійської структури визнав черлідинг олімпійським видом спорту.

Але ж кінцеве визнання та надання можливості приєднатися до олімпійських програм таїландський бокс Муей-Тай і черлідинг отримають через три роки на сесії Міжнародного олімпійського комітету.

Тож, будемо чекати, коли броварські спортсмени таїландського боксу Муей-Тай отримають змогу офіційно приєднатися до олімпійців. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #олімпіада #бокс #черлідинг
Оголошення
live comments feed...