• Головна
  • Кіноосвіта в України: в Броварах пройшов круглий стіл
14:00, 10 грудня 2016 р.

Кіноосвіта в України: в Броварах пройшов круглий стіл

Новий погляд, знання та дискусія. Днями у виконавчому комітеті Броварської міської ради пройшов круглий стіл з теми «Кіноосвіта України: досвід синергії кіногалузі і освіти. Кіно, як засіб формування національної ідентичності».

Під час круглого столу учасники обсудили низку питань, а саме: як активізувати співпрацю у суспільстві, спільноті та державі, яким чином налагодити та ввести ефективні зміни в освітньому просторі країни.

Під час круглого столу основною темою був розвиток неформальної освіти. Учасники дискусії розповіли про свої думки, досвід та поділилися практично-методичним забезпеченням з питання самоосвіти. Наразі, учасниками були детально розкриті поняття неформальної освіти, її цілі, принципи та методи, основні проблеми та перспективи розвитку цієї галузі. Також під час круглого столу було складено низку способів щодо удосконалення нового способу навчання в нашій країні.

Нагадаємо, для броварчан стартували дні польського кіно. На цих вихідних бажаючі можуть подивитися фільми країни-сусіда. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#круглийстіл #міськарада #неформальнаосвіта #кіно
Оголошення
live comments feed...