• Головна
  • Про що говорить відео з трагічної стрілянини у Княжичах?
11:00, 10 грудня 2016 р.

Про що говорить відео з трагічної стрілянини у Княжичах?

Нещодавно експерт у лиці Ігоря Ступака, секретаря постійної комісії Київської ради з питань взаємодії з правоохоронцями (у колишньому співробітника служби безпеки), привернув увагу на дивну деталь трагічної операції в Княжичах.

За його словами, під час проведення подібних операцій на підступах до об'єкту обов’язково встановлюють відеоспостереження. Таке робиться для того, щоб виконавці спецоперацій мали змогу попереджати один одного про наближення та появу сторонніх людей.  Покладаючись на свій великий досвід, експерт ставить питання, чому під час проведення операції в Княжичах не були передбачені такі заходи безпеки.

Однак, як повідомляє Генеральний прокурор України Юрій Луценко, відео зі спецоперації у Княжичах є.

Слідчі отримали повне відео трагічної стрілянини у Княжичах. За його словами, зараз з відео працюють експерти, які намагаються покращити його якість. «Нам в цілому зрозуміла ситуація, але є ряд речей, які можна з'ясувати тільки експертним шляхом. Зараз ми встановлюємо черговість пострілів, фізичний і психологічний стан учасників», сказав Луценко.

Як зауважив Генпрокурор, окрім службової недбалості та трагічного збігу обставин, ніяких версій нема. Невдовзі, після дозволу слідства, відео покажуть громадськості. 

Нагадаємо, найближчим часом в рамках розслідування в Княжичах проведуть слідчий експеримент. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Княжичі #поліція #розслідування #докази #відеоспостереження
live comments feed...