• Головна
  • Броварчани зможуть отримати ще один законний вихідний
09:30, 10 грудня 2016 р.

Броварчани зможуть отримати ще один законний вихідний

Ще один вихідний день. На розгляд Верховної Ради надали законопроект № 5496 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України».

Цим законопроектом передбачається визнання 25 грудня офіційним святом та вихідним днем для українців. Такі нововведення у пояснювальній записці аргументуються тим, що на території країни проживають майже 11 тис. католиків та протестантів. Сумарно – це 30 % від усіх релігійних громад України. Всі вони, за Григоріанським календарем, святкують Різдво 25 грудня. Цей день є великим святом, встановленим в спогад народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Різдво Христове - одне з найважливіших християнських свят і державне свято в більш ніж 100 країнах світу.

Вибір такої дати (25 грудня) для святкування Різдва невипадковий. За словами дослідників, ця дата з’явилася внаслідок простої арифметики: раніше християни 25 березня святкували зачаття Христа – Боговтілення. Якщо до цієї дати додати дев’ять місяців, то виходить, що народився Ісус саме 25 грудня.

Автори законопроекту вважають, що його прийняття допоможе об’єднати та  налагодити порозуміння між релігійними громадами в Україні та за її межами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято #вихідні #Різдво #законопроект
Останні новини
Оголошення
live comments feed...