• Головна
  • Водії громадського транспорту порушують права броварчан
08:00, 10 грудня 2016 р.

Водії громадського транспорту порушують права броварчан

Жителі міста вже не вперше говорять про  те, що водії громадського транспорту нехтують своїми прямими обов’язками: проїжджають повз зупинок, прямують не за графіком та їдуть не за маршрутом. А тепер до порушень додалась неповага до людей похилого віку: якщо водій маршрутного таксі бачить на зупинці дідуся або бабусю, то їде повз, не зупиняючись.

Свідком такого випадку стала місцева жителька. На своїй сторінці у Фейсбуці жінка написала: «Сьогодні була свідком картини: жіночка похилого віку намагалась зупинити автобус (навпроти трикотажної фабрики по Незалежності), однак наші чудові перевізники просто ігнорували її. Простоявши з півгодини на морозі, вона попрохала спробувати зупинити для неї автобус. На моє прохання  автобус почав зупинятися, однак побачивши, що до нього іде лише жіночка, рушив далі».

Цей запис у соціальній мережі визвав справжнє обурення броварчан. Дехто писав про те, що по півгодини чекають на автобус, до когось транспорт взагалі не доїжджає (хоча за маршрутом проїзду повинен), а хтось наголошував на жахливий технічний стан маршрутних таксі.

Броварчани кажуть, що в них вже немає сил терпіти таке відношення до себе та своїх близьких. Як з цим боротися – не знають.

Для того, щоб жителі міста не попадали в халепи перевізників, потрібно знати елементарні законодавчі акти, згідно з якими працюють водії:

  • Найважливіше, що зобов'язаний робити водій автобусу - виконувати правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту загального користування, а також правила технічної експлуатації автобуса.
  • Якщо на протязі маршруту виникла необхідність заправки автобусу, то водій повинен висадити пасажирів в спеціально відведеному місці.
  • Також водій автобусу повинен строго дотримуватися розкладу та маршруту руху.
  • Якщо перевізники надають безпідставну відмову від пільгового перевезення пасажира, то їм повинен бути виписаний штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо перевізники нехтують своїми прямими обов’язками, ви маєте можливість повідомити про це! Запишіть прізвище та ім’я водія, номерний знак транспорту та повідомте про правопорушення до автотранспортного підприємства. На кожному автотранспортному підприємстві є номер гарячої лінії. Він зазначений, як правило, в кожній маршрутці на лобовому склі або в салоні на видному місці. Якщо такий номер не вказано, його можна попросити у водія. Дзвоніть та повідомляйте про порушення!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автобус #зупинка #водії #перевізники #пасажири
Оголошення
live comments feed...