• Головна
  • Бровари перші серед кількості прямих іноземних інвестицій
15:30, 9 грудня 2016 р.

Бровари перші серед кількості прямих іноземних інвестицій

Бровари – перші! За даними Головного управління статистики у Київській області, за 9-ть місяців цього року прямі іноземні інвестиції до економіки міста зросли до 209 млн 157,5 тис. доларів.

На другому місті посіло місто Обухів. Сума їхнього інвестування склала 82 млн 518 тис. доларів. Замикає трійку лідерів Бориспіль. Їх іноземці проінвестували на суму 80 млн 634 тис. доларів.

За цей термін (9 місяців) інвестиції до Київської області надійшли з 63 країн всього світу. Наприклад, країни Євросоюзу внесли майже 90 % від загального обсягу акціонерного капіталу. Станом на 1 жовтня, загальний обсяг акціонерного капіталу до економіки Київщини склав 1 млрд 631,5 тис. доларів.

Бровари стали першими невипадково. Зараз в місті активно займаються будівництвом. Як показує статистика, більшою популярністю зараз користуються оселі в передмісті Києва. У зрівнянні зі столичними цінами, в Броварах цінова доступність на квартири значно прийнятна. Та й екологічна складова відіграє велику роль. Експерти вважають, що саме цей показник відіграє головну роль у виборі інвесторів.

Нагадаємо, у листопаді Київська митниця ДФС забезпечила наповнення державного бюджету на 3,6 млрд. гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #інвестиції #економіка #Євросоюз #фінансування
Оголошення
live comments feed...