• Головна
  • Вітаємо волонтерів з їх «професійним» святом!
17:00, 5 грудня 2016 р.

Вітаємо волонтерів з їх «професійним» святом!

31 рік назад 5 грудня Генасамблеєю ООН було прийнято рішення відзначати Міжнародний день волонтерів.

Волонтерська діяльність – один з вагомих чинників, які демонструють зрілість і відповідальність українців. Люди різних національностей, різного віку, які відрізняються один від одного поглядами на життя, усвідомили важливість надання безкорисної допомоги заради свого майбутнього та майбутнього країни в цілому.

 Зі святом волонтерів привітав Петро Порошенко, який наголосив, що розквіт такої діяльності набрав обертів саме під час Революції Гідності та проведенні АТО на Сході України: «Вже кілька років поспіль волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. Саме під час Революції Гідності й російської агресії зародилась та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні. Завдяки вам захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку».

У вітальній промові Президент сказав: «Справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократії, емпатія та небайдужість – це ті риси, які забезпечили вам довіру й шану наших співвітчизників».

Вітаємо Вас, волонтери, з «професійним» святом! Щиро дякуємо за вашу безмежну допомогу!

волонт

волонт

Нагадаємо, нещодавно з нагоди Дня волонтера, керівництво Головного управління поліції та полк «Миротворець» привітали добровольців. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волонтери #свято #президент #вітання
Оголошення
live comments feed...