12:30, 5 грудня 2016 р.

Понеділок – день важкий?

Вчені зробили відкриття: понеділок помилково вважається найважчим днем ​​тижня.

Приказка «Понеділок - день важкий» більше не працює. Вчені визначили, що найбільше напруження основна маса людей, які працюють з понеділка по п'ятницю, відчуває у вівторок.

У понеділок ще свіжі спогади про вихідні, а на вівторок припадає пік робочого напруження. Найбільш напружений час тижня - за 15 хвилин до полудня у вівторок. Саме в цей період необхідно дійсно увійти в робочий лад. Багато хто навіть готовий відмовитися від обіду, знаючи обсяг роботи на тиждень.

Як все ж-таки зламати стереотипне мислення щодо понеділка?

  • Не відкладайте життя на вихідні! Зустрітися і поговорити з друзями та близькими за чашкою ароматної кави, подивитися новий фільм, відвідати родичів – все це можливо зробити ввечері після роботи. Спробуйте розподілити ваші «душевно - відновлювальні» заходи на всі дні тижня. 
  • Понеділок починається в п’ятницю. Постарайтесь черговий робочий день закінчити постановкою «крапки» в своїх справах і не залишати незакінчених справ на наступний понеділок.
  • Вранці понеділка вимкніть напругу. Постарайтеся напередодні раніше лягти спати. Свій наряд підготуйте з вечора. Не пропускайте сніданок – порадуйте себе смачненьким.
  • Почніть робочий день з чашки чаю або кави. Поспілкуйтеся з колегами, помилуйтеся пейзажом за вікном. У понеділок починайте поступово, але не захоплюйтеся. На розкачку – до 30-ти хвилин.
  • Посміхниться! Кращий спосіб працювати ефективно – почати понеділок з позитиву.

Зізнайтеся собі, що понеділок – ваш улюблений  день – він дає вам можливість ще на крок наблизитися до своєї мрії!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#понеділок #робота #важкийдень
Оголошення
live comments feed...