• Головна
  • Перші враження броварчан від нового Головного сервісного центру МВС
11:00, 4 грудня 2016 р.

Перші враження броварчан від нового Головного сервісного центру МВС

2 грудня в Броварах відкрився новий сервісний центр МВС. Броварчани вже встигли відвідати новий заклад. Враження у всіх різні: хтось задоволений новою системою роботи, а когось не влаштував принцип надання послуг.

Броварчанин Олександр Короленко на своїй сторінці у Фейсбуці написав: «Оплатив к касі банку - 490 грн. за послуги та 40 ГРИВЕНЬ за послуги банку!!! Банківською картою розплатитися не можна -тільки готівка - ось Вам прогрес».

Послуги в сервісному центрі надаються дуже швидко. Цю інформацію підтверджують самі відвідувачі закладу. Щодо працівників сервісу: працюють там колишні співробітники МРЕО та нові консультанти: «Поки все красиво, працівники ввічливі, працюють швидко, трохи є технічних проблем», - зазначається у коментарі.

Олександр Короленко зазначає, що для покращення роботи Головного сервісного центру МВС треба: «надати можливість отримання квитанцій на сплату послуг по електронці на запит, можливість оплати банківською карткою, можливо встановлення банківського терміналу з можливістю сплати послуг».

В цілому, броварчани задоволені новим закладом та сподіваються, що незначні технічні проблеми виявляються лише через те, що центр нещодавно розпочав свою роботу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сервіснийцентр #МВС #консультайції #послуги #Бровари
Оголошення
live comments feed...