Перші враження броварчан від нового Головного сервісного центру МВС

2 грудня в Броварах відкрився новий сервісний центр МВС. Броварчани вже встигли відвідати новий заклад. Враження у всіх різні: хтось задоволений новою системою роботи, а когось не влаштував принцип надання послуг.

Броварчанин Олександр Короленко на своїй сторінці у Фейсбуці написав: «Оплатив к касі банку - 490 грн. за послуги та 40 ГРИВЕНЬ за послуги банку!!! Банківською картою розплатитися не можна -тільки готівка - ось Вам прогрес».

Послуги в сервісному центрі надаються дуже швидко. Цю інформацію підтверджують самі відвідувачі закладу. Щодо працівників сервісу: працюють там колишні співробітники МРЕО та нові консультанти: «Поки все красиво, працівники ввічливі, працюють швидко, трохи є технічних проблем», - зазначається у коментарі.

Олександр Короленко зазначає, що для покращення роботи Головного сервісного центру МВС треба: «надати можливість отримання квитанцій на сплату послуг по електронці на запит, можливість оплати банківською карткою, можливо встановлення банківського терміналу з можливістю сплати послуг».

В цілому, броварчани задоволені новим закладом та сподіваються, що незначні технічні проблеми виявляються лише через те, що центр нещодавно розпочав свою роботу. 

сервіснийцентр МВС консультайції послуги Бровари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі