• Головна
  • Третій день без води: коли в Броварах усунуть проблему
15:30, 3 грудня 2016 р.

Третій день без води: коли в Броварах усунуть проблему

Протягом трьох днів жителі дома по Обольнській вулиці сидять без води. Про це у своїй сторінці на Фейсбуку написав броварчанин Сергій Гречка: «Люди, у яких є вода в будинку, напевно не знають, як важко носити відрами воду, коли її немає. Ось так і з жителями вулиці Оболонській. Третій день відключена вода. Ремонтники приїжджають і нічого не роблять. На все є у них причина: то немає муфти, то обід».

фб вода

фб вода

Редакція сайту подзвонила до аварійно-диспетчерської служби. Там сказали, що ремонтники розрили землю до пориву, а біля труби утворилася грунтова грязь. Її намагалися вичерпати двома самосвалами, але ця мокра земля знов підтягнулася. Зараз чекають, щоб вона трохи підсохла.

Для броварчан, які лишилися без води, аварійники привозять бочку з водою. "Розуміємо, що це значно ускладнює життя, але ж ми намагаємось якомога швидше вирішити цю проблему", - зазначили аварійники. 

Не зважаючи на те, що завтра вихідний день, аварійна служба обіцяє працювати над усуненням проблеми весь день.

Зараз на Вулиці Героїв Небесної Сотні (мин. Возз’єднання) без води лишилися два дома. Аварійна служба працює над усуненням проблеми. Зараз поїхали до Києва за  необхідними матеріалами. Обіцяють, що сьогодні мешканці дома будуть з водою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #аварія #аварійці #Бровари
Оголошення
live comments feed...