З початку року ГУ ДФС у Київській області забезпечено 13,5 млрд. грн. до зведеного бюджету країни

«Надходження цього року на 50,6 % перевищують попередній рік. Додатково отримано 4,5 млрд. гривень.

До загального фонду державного бюджету зібрано  6,4 млрд. гривень. Темп росту до січня-листопада 2015 року складає понад 149 %. Додатково надійшло понад 2 млрд. гривень.

За 11 місяців місцеві бюджети Київщини отримали від платників податків  понад 7 млрд. гривень. Темп росту до фактичного показника минулого року склав 152 %. До місцевих громад  додатково надійшло 2,4 млрд. гривень», - говориться у повідомленні  ГУ ДФС у Київській області.

«Банківські відсотки жителів Київщини збагатили 
державний бюджет на суму понад 31 млн гривень», - про це повідомляє «Вісник Переяславщини». Завдяки дії норм Податкового кодексу України, проценти за банківськими депозитами оподатковуються за ставкою 18 %.

Прогнозний показник надходжень до бюджету від банківських відсотків мешканців Київщини перевищений майже на 6 %, що складає 1,7 млн гривень.

Найбільші суми перерахували банківські та кредитні установи м. Біла Церква – майже 5 млн грн, м. Бровари – 3,9 млн грн, понад 2,5 млн грн по м. Фастів та Києво-Святошинському району, більше 2 млн грн по м. Ірпінь та Вишгородському району.

Нагадаємо, нещодавно на Київщині за ухилення від сплати податків підприємство оштрафовано на 5,6 млн.грн.

kyivobl.sfs.gov.ua
гроші податки бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі