• Головна
  • Пауерліфтери з Броварщини показали високі результати на Чемпіонаті України в Коломиї
17:00, 2 грудня 2016 р.

В місті Коломия (Івано-Франківська область), з 26 по 30 листопада проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу (силового триборства) серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Проходив Чемпіонат в стінах залу ФСК «Локомотив». В Чемпіонаті прийняли участь близько 400 спортсменів з різних куточків України. На змагання завітали поважні гості. Коломия вже багато років приймає гостей на змагання в цьому виду силового спорту. Тут проходять змагання найвищого рівня, бо є в наявності чудова матеріально-технічна база.

Від Броварів змагалися чотири представники ДЮСШ відділу молоді і спорту Броварської міської ради на чолі із їх наставником Едуардом Мурадовим. На Чемпіонаті броварські атлети виступили гідно та показали високі результати. Так, Карина Бутирина (1997 р.н.) стала переможницею в категорії до 57 кілограмів, Ксенія Ковбасинька (1998 р.н.)  зупинилася за крок від «золотого» п’єдесталу, показавши другий результат в категорії до 72 кілограмів. Четверте місце в категорії до 59 кілограмів посів тринадцятирічний Артем Ткачук. Досвідчений  Сергій Кисіль (1998 р.н.), який змагався серед пауерліфтерів у ваговій категорії до 83 кілограмів, посів шосте місце.

Вітаємо броварських атлетів та їх тренера та бажаємо подальших успіхів на помостах!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію