• Головна
  • Маленькі броварчани вже потрапили в "Казку"
14:00, 1 грудня 2016 р.

Маленькі броварчани вже потрапили в "Казку"

Зовсім недавно маленькі броварчани отримали подарунок – новозбудований дитсадочок «Казка» по вул. Чорновола. Новий дитячий садок укомплектований всіма необхідним з найвищими стандартами: нові меблі, сучасна техніка, постільна білизна, яскравий посуд та інші необхідні речі. ДНЗ «Казка» - справжній коштовний подарунок не лише місту. Цей заклад став справжньою казкою для маленьких броварчан.

В останній день осені в ДНЗ «Казка» зайшли його маленькі мешканці. Саме 30 листопада відбулося остаточне відкриття дитячого садочку.

На урочисте відкриття дитячого навчального закладу завітали не лише нові підопічні «Казки» та їх батьки. Привітати прийшли представники місцевої влади, управління освіти та науки та майже весь керівничий склад  ДНЗ міста.

«Зараз вже 86 діточок отримали направлення в садочок. Сподіваюся, що найближчим часом ми заповнимо нашу «Казку», а через деякий час збільшимо кількість місць в садочку», - розповіла Валентина Сільвертюк, завідуюча ДНЗ «Казка».

Колеги, які прийшли на відкриття з захватом розглядали нове приміщення. Особливо їх вразив медичний блок. «Тут все дуже вдало встановлено – все на своєму місці. Яскраві кольори садочку підіймають настрій», - поділилися враженнями колеги-педагоги.

Особливо радіють новому садочку батьки дітлахів. Кажуть, що новий заклад перевершив всі очікування. «Перший день в садочку, ще не все побачили, але кольори, обладнання, меблі дуже вражають. Сподіваюсь, що подібні облаштовані навчальні заклади будуть з’являтися найчастіше», - із захватом розповіла Анна, яка привела трирічного Сашка в «Казку».

Отже, вітаємо дітей та вихователів з новосіллям та бажаємо натхнення, творчості та успіхів! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #садок #ДНЗ #відкриття #навчання
Оголошення
live comments feed...