В Броварах зріс обсяг введеного в експлуатацію житла

У Броварському районі протягом звітного періоду було прийнято в експлуатацію 47 тис. 124 квадратних метрів загальної площі житла, що на 35,7% більше, ніж у січні-червні 2016 року.

Загалом по Україні протягом звітного періоду обсяг введеного у експлуатацію житла у Київській області становив 637 тис. 635 квадратних метрів загальної площі житла.

В ІV кварталі 2016 року на ринку нерухомості Броварів спостерігалася переорієнтація купівельного попиту на квартири первинного ринку.

Цієї осені покупці при виборі житла цікавляться одно- і двокімнатними квартирами, а ось квартири великої площі шукають рідше. Низький попит на три- і чотирикімнатні квартири пояснюється зростанням цін на житлово-комунальні послуги.

Наразі у Броварах європейська компанія зводить один з найбільших житлових комплексів України – ЖК Scandia. Вартість квадратного метру у новобудові майже вдвічі меша, ніж у столиці. Однокімнатну квартиру, загальною площею близько 38 кв. м, можна придбати за 380 тисяч гривень, що за нинішнім офіційним курсом НБУ еквівалентно приблизно 15 тисячам доларів. Саме тому попит на квартири в Броварах зростає кожного дня. 

www.unn.com.ua
житло продаж площа бровари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі