• Головна
  • Броварська міська рада знов отримає позов до суду?
14:00, 30 листопада 2016 р.

Броварська міська рада знов отримає позов до суду?

БЗБК - наступна компанія в черзі до суду проти Броварської міської ради з питанням завищеної вартості оренди землі, - про це заявила Олександра Дудар.

На своїй сторінці у Фейсбуці вона зазначила: 

"В 2014 році для ТОВ "БЗБК" нормативна грошова оцінка землі, що перебуває в користуванні забудовника на період будівництва, зросла з 2,5 млн грн (у 2006році) до 13,5 млн грн сьогодні. Навіть якщо орієнтуватись на Індекс інфляції, який за останні 10 років зріс у 3,7 рази, то вартість земельної ділянки ТОВ "БЗБК" зросла у 5,5 разів.

Очевидно, що це суто суб'єктивна оцінка, що показує вибірковий підхід влади міста по відношенню до різних забудовників і підприємств м.Бровари.

Нам встановили максимально можливу ставку орендної плати за земельні ділянки для житлової забудови в розмірі 12% (!) на рік.

Також нас дуже засмучує невизначеність категорії земель під введеними в експлуатацію будинками. Раніше це було 0,1% від грошової оцінки землі, сьогодні це 12%???
В цифрах оцінка землі ТОВ "БЗБК" під закінченими будинками складає 27 млн грн, щорічна оренда тепер може зрости у 120 разів порівняно з 2015р. і скласти космічну суму - 3,3 млн грн!!!

З яких джерел забудовник чи жителі цих будинків мають сплачувати такі цифри?!

Нижче лист Виконавчого директора ТОВ "БЗБК", що вже майже півроку покривається пилом на столі мера міста Бровари.

Нагадаємо, що ТОВ "БЗБК" - будівельна компанія, зареєстрована в м.Бровари. Ми сумлінно сплачуємо податки та формуємо бюджет міста, за І півріччя 2016р це майже 6 млн грн. Також виконуємо всі зобов'язання з розвитку інфраструктури міста - будуємо садочок, дорогу, надаємо безкоштовно квартири учасникам АТО і їх сім'ям.

Просимо переглянути своє рішення щодо розміру орендних ставок для земель житлової забудови, хоча б для тих забудовників, що зареєстровані на території м.Бровари.

Якщо шановні представники БМР не можуть захистити локальні підприємства від такого відношення, ми будемо змушені вдатись до більш радикальних дій".

Компанія раніше вже направляла листи голові Броварів Ігорю Сапожко та просила мера переглянути рішення щодо розміру орендних ставок для земель житлової забудови, хоча б для тих забудовників, що зареєстровані на території м.Бровари.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#позов #Броварськаміськарада #Дудар #оцінказемлі
Оголошення
live comments feed...