• Головна
  • Увага, в Броварах орудують шахраї!
08:00, 30 листопада 2016 р.

Увага, в Броварах орудують шахраї!

Ви виграли автомобіль - з таким вмістом на мобільний телефон браворчанці Ірині прийшло повідомлення. Але виявилося, щоб отримати дорогий подарунок потрібно було спочатку заплатити значну комісію і відправити шахраям свої персональні дані. Виявилося, такі смс браворчанам приходять часто і тільки одиниці розуміють, що безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці.

Мені прийшло повідомлення: «Вітаємо, Ви виграли машину». Потім попросили зв’язатися з компанією. Телефон не був в зоні досяжності. Але через деякий час я все-таки додзвонилася, - розповідає потерпіла.

На другому кінці проводу ввічливі псевдо-консультанти ще раз привітали Ірину з виграшом та попросили протягом доби зареєструватися на сайті, зібрати  5 тис. гривень та у повідомленні надіслати свої паспортні дані. Ірина одразу відчула, що зустрілася з шахраями: «Під час реєстрації мені повідомили, що 5 тис. грн – це 1 % від прибуткового податку машини. В повідомленні мені написали, що протягом трьох днів мені відправлять гроші або привезуть машину – тобто подарунок на мій вибір».

На сайті, куди консультанти відправили Ірину, прописані умови Акції. Але цей ресурс є підробкою. Шахраї намагалися максимально наблизитись до сайту-оригіналу. Недосвідченій користувач не знайшов би відмінностей.

шахраъ

шахраъ

Ми подзвонили на гарячу лінію офіційного представництва дистриб’ютора авто. Консультант повідомила, що подібні Акції вони не проводять. На офіційному сайті представництва у вікні «Що нового?» є повідомлення про те, що в країні орудують шахраї.

На сайті дистриб’ютора говориться, що «Якщо ви отримали повідомлення про сумнівний розіграш автомобіля, або стали жертвою шахраїв, просимо вас негайно звертатися до правоохоронних органів, адже швидка реакція дає змогу покласти край їх діяльності».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї #повідомлення #машина #гроші
Оголошення
live comments feed...