• Головна
  • Як переселенцю отримати пропуск в зону АТО, коли сайт не працює?
15:30, 30 листопада 2016 р.

Як переселенцю отримати пропуск в зону АТО, коли сайт не працює?

Електронний реєстр дозволів для переміщення громадян в районі проведення АТО на Донбасі знову не працює. На головній сторінці сайту пояснюють цю ситуацію проведенням технічних робіт. Електронний сервіс Реєстр дозволів для переміщення осіб в районі проведення АТО. Ведуться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності», - оприлюднено на сайті.

Коли сайт знов почне функціонувати – не відомо. Тому ми звернулися до представників СБУ, щоб дізнатися, як оформити новий пропуск або продовжити старий.

Відтепер переселенці з Донбасу, які проживають в Броварах, мають діяти за такими інструкціями:

-          Для оформлення нового пропуску потрібно написати заяву та відправити поштою в координаційну групу або Антитерористичний центр. До заяви додайте копії паспорту, ІПН та за наявності довідку переселенця.

-          Якщо пропуск вже є в базі, то потрібно надіслати заяву з проханням щодо видалення пропуску з електронного реєстру у зв’язку з її повторним оформленням. До пакету документів ще треба додати копії паспорту, ІПН та за наявності довідку переселенця.

Якщо електронна заявка була подана, коли сайт ще працював, дізнатися щодо її стану розгляду (оформлено / не оформлено) можна в телефонному режимі у Координаційного центру і координаційних груп. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #пропуск #реєстр #заява #переселенець
Оголошення
live comments feed...