• Головна
  • У Броварах оголошено тендер на проектування школи
18:17, 29 листопада 2016 р.

У Броварах оголошено тендер на проектування школи

У Броварах через електронну систему державних закупівель «Прозоро» оголошено тендер на проектування будівництва школи по вулиці Василя Симоненка, повідомила на оперативній нараді начальник відділу капітального будівництва Людмила Павлик.

Зауважимо, що під час бюджетних слухань мова йшла про 50 млн гривень, яку броварські депутати планують закласти до бюджету на 2017 рік.

Варто зазначити, що у Броварах вже давно гостро стоїть питання шкіл. У місті відчувається гостра нестача навчальних закладів та переповненість класів у вже існуючих школах. Будівництво шкіл є першочерговим завданням кераничів міста, що потребує негайного вирішення. За депутатського корпусу нової каденції нарешті зрушився з місця процес будівництва нових шкіл у Броварах.  

В цьому році на проект школи на вулиці Василя Симоненка та проект добудови до ЗОШ №10 уже закладено 1,5 млн. грн та 900 тис. грн. відповідно.

Броварчанам залишається сподіватися, що міська влада будуть всіляко сприяти даному процесу, оскільки будівництво нової школи передбачає чималі витрати...

Нагадаємо, як раніше розповідав 4594.com.ua, у третій школі Броварів навчальний процес відбувається в екстремальних умовах - школа аварійна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тендер #Бровари #школа #Прозоро #Павлик #будівництво #депутати
Оголошення
live comments feed...