У Києві, починаючи з наступного року, припинять роботу 5 автостанцій, нові пересадочні хаби будуть відкриті на околицях столиці.

Згідно з концепцією розвитку перехоплюючих хабів Києва, бачимо необхідність припинення в 2017 році існування 3 автостанцій – АС «Поділ», АС «Південна», АС «Автовокзал Київ» (центральний автовокзал – НБН)», – написав пан Майзель у Фейсбуці.

Натомість, за його словами, найближчим часом буде відкрито нову сучасну автостанцію «Теремки», яка якісно відрізняється від усіх інших автостанцій.

«Для пасажирів на території нової автостанції обладнані комфортні зали очікування, кімнати «матері і дитини», магазини та кафе, готель; також вона повністю пристосована до потреб маломобільних груп населення. До автостанції пасажири зможуть дістатися як громадським транспортом, так і шатловими маршрутами від ст. м. «Теремки», – зазначив чиновник.

Він додав, що в 2018-2019 роках буде продовжена заміна старих автостанцій, розташованих в центральній частині Києва, на нові сучасні пересадочні хаби на в'їздах до столиці.

«2 автостанції припинять своє існування (АС «Дарниця» і АС «Дачна»), зате будуть відкриті 4 нові (АС «Червоний хутір», АС «Лісова», АС «Академмістечко», АС «Героїв Дніпра»)», – підкреслив пан Майзель.

За його словами, на даний момент є питання щодо землевідведення для будівництва нових пересадочних хабів, але вже незабаром рішення буде знайдено

nbnews.com.ua
АС«Дарниця» АС«Дачна» АС«Червонийхутір» АС«Лісова» АС«Академмістечко» АС«ГероївДніпра»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі