• Головна
  • На Київщині нелегальні автозаправки продають фальсифіковане дизпаливо
10:41, 27 листопада 2016 р.

На Київщині нелегальні автозаправки продають фальсифіковане дизпаливо

На Київщині працівниками ДФС та органів прокуратури проводиться спецоперація «Акциз – 2016», повідомляє Головне управління ДФС у Київській області.  

У ході спецоперації викрита та припинена діяльність потужної мережі нелегальних автозаправок з незаконної реалізації фальсифікованого дизельного палива. Мережа автозаправок діяла на території м. Києва та Київської області.

Контролюючими органами із незаконного обігу вилучено матеріальні цінності вартістю близько 2,7 млн. грн., з них: 40,4 тонни дизпалива вартістю близько 808 тис. грн.; 13 автозаправочних комплексів вартістю близько 1,7 млн. грн. та готівкових коштів в сумі 225,6 тис.грн. На сьогодні, триває досудове розслідування, а вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

У броварчан виникає закономірне питання.

За якими критеріями контролюючі органи визначають чи легальна автозаправка чи ні. А можливо тому, що в них ціни на паливо нижчі, ніж в офіціальних і вони стають реальними конкурентами легальних автозаправок. А документи правильно оформити і працювати легально виходить можуть тільки монополісти...?!

Як раніше повідомлялося, власники нелегальних газових автозаправок щомісяця платять 6-9 млн грн. хабарів аби влада заплющувала очі на їх роботу. Таку заяву у коментарі «Нашим грошам» зробив директор консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн.

Ще у червні 2016 року київські депутати погодили створення контрольної комісії з перевірки діяльності АЗС (в тому числі газових) та нафтосховищ (терміналів) на території міста Києва. Її очолив депутат Вадим Васильчик, який невдовзі пожалівся, що виконавча влада саботує роботу комісії.

Як повідомляє консалтингова група «А-95», у Києві, окрім нелегальних газових заправок, також збільшується мережа нелегальних АЗС з продажу дизпалива.

Нагадаємо, на Київщині за ухилення від сплати податків підприємство оштрафовано на 5,6 млн.грн.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київщина #нелегальні #заправки #ДФС #Київ #дизпаливо
Оголошення
live comments feed...