• Головна
  • Броварські плавці вибороли золоті нагороди на Кубку України
07:59, 26 листопада 2016 р.

Броварські плавці вибороли золоті нагороди на Кубку України

З 21 по 23 листопада у Білій Церкві проходили змагання Кубку України з плавання на «короткій воді» у 25-метровому басейні

На змагання приїхали найкращі плавці на цій дистанції у нашій державі. Взяли участь у змаганнях і броварські спортсмени.

Наша землячка Оксана Марчук тричі завойовувала золоті нагороди. Спочатку спортсменка виграла 200 метрів вільним стилем, а потім ще 100 та 200 метрівку батерфляєм.

Заслуженому майстру спорту Валерію Димо не знайшлося конкурентів на стометрівці брасом.

Крім того, наша Оксана Марчук виборола ще срібні нагороди на 100-метрівці вільним стилем, а Валерію Димо не вистачило кількох секунд до "золота" на 200-метрівці брасом.

Також, неперевершена Оксана Марчук завоювала "бронзу" на 100 метрах комплексним плаванням, а також, у складі збірної команди Київщини у комбінованій естафеті. Ще один броварчанин, Денис Діас, посів 3 місце на найдовшій "чемпіонській" дистанції – 1500 метрів вільним стилем.

Колектив редакції 4594.com.ua, приєднується до привітань наших чемпіонів! Так продовжувати! Бажаємо майбутніх перемог та рекордних спортивних результатів!

Нагадаємо, троє броварських спортсменів стали призерами чемпіонату світу з хортингу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію